Vybraní testeři získali v našem testování antiparazitní obojek Foresto a budou testovat se svými mazlíčky jeho funkčnost

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
25
konec testování
31. 5. 2022

Foresto inovativní obojek proti klíšťatům a blechám

Antiparazitní obojek Foresto zajišťuje účinnou a dlouhodobou ochranu před nevítanými návštěvníky srsti vašeho mazlíčka.

Účinnost obojku se díky postupně uvolňujícím látkám pohybuje v rozmezí 7-8 měsíců. Nemusíte tak každý měsíc myslet na novou aplikaci. Navíc je bez zápachu a je voděodolný. Obojek o celkové délce 38 cm je vhodný pro kočky a psy do 8 kg.  

Snižuje riziko přenosu nemocí

Foresto obojky mají rovněž repelentní účinek, takže kromě toho, že hubí parazity, zabraňují i jejich přisání na těle hostitele, čímž chrání před přenosem různých nemocí.

Vhodný i pro kočky a štěňata, jednoduchá aplikace

Foresto 1,25 g + 0,56 g obojek pro kočky a psy do 8 kg je vhodný a bezpečný pro koťata od ukončeného 10. týdne věku a štěňata od ukončeného 7. týdne věku. Nasazení je velmi jednoduché. Pro správnou účinnost nechejte mezi obojkem a zvířetem místo jen na 2 prsty.

Voděodolnost a bezzápachovost

Přípravek je odolný proti vodě a zůstává účinný i v případě, že se zvíře namočí. Účinné látky jsou obsaženy v matrici obojku a nebudou se uvolňovat do vody. Šíří se kožní tukovou vrstvou a srstí zvířete, a i když je tato tuková vrstva částečně omývána koupáním, obojek Foresto rychle doplní aktivní složky a domácí miláček bude znovu chráněn.

Veterinární léčivý připravek, údaje vychází z příbalové informace. Před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. Foresto, Elanco logo-šikmý pruh jsou obchodní značky ve vlastnictví společnosti Elanco nebo jejích obchodních poboček. Logo Bayer a Bayer kříž jsou obchodní značky ve vlastnictví společnosti Bayer. Email: veterina_cz@elancoah.com. Elanco PM-CZ-22-0034

Více informací o produktu najdete TADY.


Máte mazlíčka nad 8 kg a chcete také testovat? Přihlásit se můžete ZDEVybraní testeři

avatar
Lenka B.
avatar
Mates M.
avatar
Michal P.
avatar
Aneta M.
avatar
Ilona K.
avatar
Jana K.
avatar
Pavla S.
avatar
Oldřich K.
avatar
Jana F.
avatar
Miloslav N.
zobrazit všechny přihlášené