Jak dopadlo testování lahodných trhaných kousků ve šťávě Felix Tasty Shreds? To se dozvíte z recenzí

image
otestováno
Počet recenzí
21
jak jste hodnotili
5
16x
4
4x
3
1x
2
1
doporučuje
95 %
Testováno v období
od 15. 2. 2021
do 15. 3. 2021

Felix Shreds

Lahodné trhané kousky ve šťávě jsou ideálním krmivem pro vaši kočku. Obsahují zdraví prospěšné omega-6 mastné kyseliny. Bez umělých konzervantů. Felix Tasty Shreds lahodný výběr ve šťávě (12×80 g) potěší každou dospělou kočku.

  • Kompletní krmivo vhodné pro dospělé kočky
  • S trhanými kousky masa v lahodné šťávě
  • S obsahem omega-6 mastných kyselin
  • Bez přidaných umělých konzervantů
  • Kočkám o hmotnosti 4 kg podávejte maximálně 4 kapsičky denně ve 2 samostatných dávkáchVíce informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
21
avatar
Taťána
Naše kočička Míca byla s produktem FELIX TASTY SHREDS Multipack hovězí, kuře, kachna, krůta ve šťávě spokojená, řekla bych, že nejvíce jí chutnaly kapsičky s hovězím masem. Obsah kapsiček vypadá chutně, příjemně voní, nejedná se o žádný pomlet "šrot". KOčičce budu produkt pořizovat.
klad Více příchutí v balení
klad nic
příloha
avatar
Marcela
Tyto kapsicky Felix bych určitě doporučila, protože mne se líbí a mám dobrý pocit, že moje kočka dostává, to ,co potřebuje. Líbí se mi konzistence, příjemná vůně a jednotlivé kousíčky masa s dostatkem omáčky. Dostatek příchutí na výběr a hezký obrázek kočky na obalu. A samozřejmě hlavní je,že mojí kočce chutnají.
klad Konzistence
klad Příjemná vůně
klad Nic proti
avatar
Martina
Kapsičky Felix Tasty shreds jsou ideálně velké, hezky voní obsahují trhané maso, jehož kousky nejsou ani příliš velké, ani příliš malé, prostě tak akorát. Šťávy je v kapsičce taky dost, což je super, protože náš kocour nemá rád, když je kapsička "suchá". Kapsičky u nás zaznamenaly velký úspěch. Miska je po dojedení jako umytá.
klad optimální velikost kousků masa
klad dostatek šťávy
klad různé druhy kapsiček v balené
klad velikost kapsičky
klad vůně
klad žádné zápory jsem nezaznamenala
avatar
Kristýna
Kapsicky felix TASTY SHREDS jsou v krásném balení. Naše kočička byla z masa nadšená. Maso vypadá šťavnaté a má nádhernou vůni. Kočka si je tak oblíbila, že když jí ukážu obal, tak běhá po kuchyni a nemůže se dočkat. Velmi se mi líbí složení - obsah vitamínů. Často se mi stalo, že jsme koupili nějaký druh kapsičky a ona do toho ani ,,nečuchla,,. Tyto kapsičky ji drží už několik měsíců a je vážně spokojená.
klad vůně
klad mix příchutí
klad šťavnaté
klad žádný zápor
příloha
avatar
Zdeňka
Obsah kapsiček mne velmi mile překvapil, kusy masa ve voňavé šťávě. Náš kocour je velmi vybíravý, ale zde neváhal a nechal prázdnou misku. Nejvíc mu chutnala asi kachna, ale i ostatní druhy zbaštil. Kapsičky určitě zařadíme do jídelníčku i v budoucnu.
klad Vůně a obsah kapsiček.
klad Vždy prázdná miska ?.
klad Nic
avatar
Veronika
Náš kocourek měl možnost ochutnat 4 příchutě a to kuřecí, krůtí, kachnu, hovězí. Nejvíce se mu chutnalo kuřecí a krůtí, obě dvě příchutě snědl úplně celé na posezení. Kachnu a hovězí celé nedojedl, ale on je velmi vybíravý, a preferuje hlavně světlé maso. Šťávu ale vždy pečlivě vylízal, to bude preferovat určitě většina koček. Určitě příště po této delikatesa znovu rádi sáhneme, a vybereme pouze ty příchutě které byly vítězné.
klad Kuřecí příchuť
klad Krůtí příchuť
klad Šťáva
klad Hovězí příchuť
klad Kachní příchuť
příloha příloha
avatar
Petra
Úžasné Felix Tasty Sherds Voňavé, jemně trhané kousky masa Našemu Kocourkovi Oliverovi natolik chutnaly, že miska zůstala během chviličky prazdná. Tak mu chutnalo, že jedna kapsička byla málo :-) Mix příchutí v jednom balení se mi líbí. Budu kupovat a určitě doporučím známým a kamaradům.
klad Vůně, jednoduche servírování
klad Nemám co vytknout
příloha příloha příloha
avatar
Jiřina
Mam 2 kocicky.Opravdu si na felixu pochutnali.Kapsicky maji vice chuti,skvele voni,jsou stavnate,Urcite bych doporucila chovatelum kocek.Kapsicka obsahovala velke kousky,nebyla to pouze stava,jak u jinych kapsicek,U teto znacky zustaneme a uz jine nebudeme chtit.
klad chut,
klad vune
klad mix prichuti
klad nic
avatar
Radka
Kapsičky FELIX TASTY SHREDS měly u naší kočičky velký úspěch. Už od pohledu vypadá složení kvalitně - větší kousky masa. Také vůně je příjemná. Výhodou Multipacku je více druhů a příchutí a kočičce se tedy jen tak neomrzely. Určitě budeme dále kupovat.
klad Složení a struktura
klad Vůně
klad nic
avatar
Jana
Jemné trhané kousky masa ve spoustě lahodné šťávy si moje kočka opravdu zamilovala. Moc jí chutnají jako všechny výrobky pod značkou Felix. Kapsičky navíc obsahují esenciální omega-6 mastné kyseliny a kombinaci různých vitamínů. A opravdu neodolatelně voní.
klad Spousta šťávy
klad Balení
klad Složení
klad Nic
příloha
avatar
Barbora
Poprvé co dokázali naše kočky jíst vedle sebe. Chuť FELIX TASTY SHREDS spojuje :-) Misky zůstali během chviličky prázdné. Vůně a chuť naše kočky ovládla natolik, že se dožadovali přídavku. Oceňuji i jednoduchost servírování a velikost jedné porce, kdy je množství v jedné kapsičce přesně akorát.
klad konzistence
klad velikost porce
klad vůně
klad jednoduché servírování
klad Nenašlo se nic co by se dalo vytknout
příloha příloha příloha
avatar
Michala
Zrzkovi je půl roku. A na kapsičkách si velice pochutnal. Při otevření krásně voní. Jsou cítit krásně masem a ne sojou. Nejvíce si pochutnával na hovězím mase, ale samozřejmne chutnali i ostatní příchutě. Určitě vyzkouším i jiné výrobky od této značky. Za našeho kocourka rozhodně doporučuji :)
klad Vůně masa
klad Nic jsme neshledala
avatar
Martina
Pamlsky a kapsičky od Felixe naše Arnoštka dobře zná, ale poprvé jsme vyzkoušeli tenhle multipack a všechny příchutě. Kočičce moc chutnalo, nemůžu říct, které nejvíce jelikož se hned zaprášilo po všech kapsičkách. Primárně je používám k dochucení suchých granulí, protože je naše Arnošta nechce moc žrát. S těmito kapsičkami je po problému :)
klad hodně příchutí v jednom balení
klad ideální porce
klad složení je horší oproti jiným premiovým značkám, ale naší kočandě to vůbec nevadí
příloha
avatar
Veronika
Mám dvě kočičky a obě jsou "gurmáni", a kde co nesní, ale Felix Tasty Shreds jim opravdu chutnal. Překvapilo mě složení, ve kterém je více procent masa než v běžných kapsičkách. Sympatické je tzv. trhané maso, které kočkám viditelně více chutná. Felix Tasty Shreds bych určitě doporučila.
klad Konzistence masa
klad Složení - vyšší procentuální podíl masa
klad Chuť (hodnoceno podle koček :) )
klad Nic
příloha
avatar
Maie
Kapsičky našim dvou kočičkám moc chutnají. Kapsičky příjemně voní a kousky masa jsou šťavnaté. Podle toho, jak rychle kapsičky zmizely, odhaduji, že kočičkám moc chutnaly. Množství je zcela dostačující. Na mě udělalo dojem složení a hodnoty. Kočičky měly v pořádku trávení. Určitě bych doporučila i ostatním.
klad vůně
klad chuť
klad Množství
klad složení
klad žádné
avatar
Michaela
Kapsičky mají příjemnou vůni, myslela jsem, že ani nestihnu pořídit fotku, kočička se na to vrhla ihned a jelikož se olizovala až za ušima, hádám, že spokojenost byla maximální, a tak určitě všem doporučujeme a oceňujeme široký výběr, určitě to byla příjemná změna! :-)
klad rozmanitý výběr příchutí
klad příjemná vůně
klad vyšší cena
příloha
avatar
Radka
Máme dvě mlsné a vybíravé kočičky a Felix Tasty Shreds jim opravdu chutná. Už nechtějí kousky v želé. Ale Felix Tasty Shreds má kousky ve štávě a to jim moc chutná. Je i super, že kapsičky neobsahují žádné umělé konzervanty a proto bych je doporučila všem mlsným kočičím jazýčkům :) .
klad Šťáva
klad Vůně
klad Struktura
klad nic
příloha příloha
avatar
Jana
Po otevření kapsičky bylo cítit,že krásně voní, kocourek se nemohl dočkat,až ji dám do misky. Já chuť hodnotit nemůžu, ale našemu kocourkovi moc chutnají všechny příchutě a to je vybíravý a některé kapsičky nejí. Také trpí problémy se zažíváním a po snězení neměl žádné neměl. Určitě koupíme znovu.
klad Obal
klad Vůně
klad Nic
příloha příloha příloha příloha
avatar
eva
Kapsičky Felix TASTY SHREDS kocourkovi chutnají. Mají vzhled trhaného masa, voní. Kvituji složení bez přidaných umělých konzervantů. Nejsou topem mezi krmivy pro kočičky, podávám jen jako doplňkové. Pro úplné vyjmutí z obalu je nutné použít lžičku. Vzhledem k tomu, že chutná doporučuji jako doplněk ke kvalitní výživě :-)
klad chutná
klad příchutě
klad bez přidaných umělých konzervantů
klad Pro úplné vyjmutí z obalu je nutné použít lžičku.
příloha příloha příloha
avatar
Monika
Dobrý den, kapsičky se velmi snadno a lehce otvírají. Našemu kocourovi chutnají všechny druhy kapsiček, vždycky když dostal svoji porci, dávala jsem 2x denně, neváhal a pustil se do žraní. Nic nezbylo. Nedělal rozdíly. Masíčko není vysušené. V kapsičce je dostatek masa i chutné šťávy. Určitě tyto kapsičky kocourovi budeme dopřávat pravidelně, osvědčily se. Nepozorovala jsem žádné nežádoucí účinky stravy (průjem, zvracení). Opravdu vše v pořádku a můžu s čistým svědomí doporučit dalším kočičkám a kocourkům.
klad snadné otvírání kapsičky
klad více přichutí v krabici
klad nenašla jsem žádné
příloha
Zobrazit více recenzí