Testerky se zapojily do testování tablet na odčervení Drontal Dog Flavour, po kterých jejich pes s radostí poskočí

image
otestováno
Počet recenzí
30
jak jste hodnotili
5
24x
4
5x
3
1x
2
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 8. 2. 2021
do 28. 2. 2021

Tablety na odčervení Drontal Dog Flavour

Drontal Dog Flavour jsou ochucené tablety na odčervení, po kterých Váš pes skočí! Působí proti nejčastějším střevním parazitům psů: oblým a plochým červům (tj. škrkavkám, tenkohlavcům, měchovcům, tasemnicím). Odčervení psů je doporučeno provádět pravidelně, minimálně každé 3 měsíce / 4x za rok. Tableta má tvar kostičky a je rozdělena rýhou pro snadné rozpůlení.

Hlavní vlastnosti:

  • účinné proti nejčastějším střevním parazitům u psů
  • snadné podávání, mají masovou příchuť
  • snadná manipulace - dělicí rýha pro rozpůlení tablety
  • snadná dostupnost – lze zakoupit v lékárně bez předpisu

Dávkování:

Drontal Dog Flavour - 1 tableta na 10 kg hmotnosti zvířete jednorázově. Psům 2-5 kg podejte půl tablety.

Nepodceňujte dávkování – v případě hraniční váhy zvířete raději přidejte! Doporučuje se jednorázová léčba v poslední třetině březosti feny, zabrání se tak přenosu střevních červů na novorozená štěňata. Při infekci prvoky rodu Giardia podávejte tři až pět po sobě jdoucích dní.

Složení:

Kombinace 3 účinných látek: febantel, pyrantel, prazikvantel.

Upozornění:

Odčervujte minimálně každé 3 měsíce, v případě loveckých psů a pro prevenci přenosu parazitů na malé děti 1x za měsíc. Při zablešení se doporučuje zvíře zároveň odčervit – blecha může být mezihostitelem tasemnice.

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, PŘED POUŽITÍM ČTĚTE PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.


Více informací o produktu najdete TADY.


Máte doma většího pejska? Pak máme testování i pro vás, najdete ho TADY.

Hodnocení
30
avatar
Marie
Tablety na odčervení Drontal Dog Flavour jsem ihned vyzkoušela.Nejprve mě ihned zaujal obal a tvar tablet.Prostudovala jsem si návod, byl velmi srozumitelný. Protože našemu pejskovi hnedtak něco nechutná, dala jsem tabletku do masa. Matýsek maso sežral, tabletu olízal a dal mimo misku.Druhý pokus již vyšel. Tabletku jsem dala do salámu a pejsek ji rozkousal a spolkl. Jeho chování se tím vůbec nezměnilo. Určitě tablety znovu koupím. Také jsem je doporučia svým známým.
příloha
klad tvar tablet
klad balení
klad nic
avatar
Petra
Vyzkoušela jsem pro své fenky tablety na odčervení Drontal Dog Flavour a jsem z nich nadšená. Tabletky mají příjemnou vůni a tvar kostičky pro snadné rozpůlení. Holky tabletku s chutí zbaštily a nemusela jsem ji zabalit do šunky, abych je oblbla. Fenky byly po podání ok, bez nežádoucích reakcí. S radostí je opět koupím a doporučím svým přátelům.
příloha
klad příjemná vůně a chuť
klad super tvar pro snadné rozpůlení
klad jednoduchý návod
klad spokojení pejsci
klad žádný zápor jsem nenašla
avatar
Petra
Byla jsem lehce skeptická k tomu, že by naše mlsná fenka snědla tabletu bez velkých prostestů. Ale ano, kostičku jsem rozdělila a ona ji doslova zhltla. V budoucnu budu určitě řešit tuto variantu odčervení, protože není potřeba tabletu pejskovi nijak "maskovat". Příbalový leták je pochopitelný. Určitě mohu jen doporučit.
příloha příloha
klad způsob podání
klad fenka neprostestovala
klad praktičnost balení
klad nic jsem neobjevila
avatar
Denisa
Snadné podávání tablety pejskovi, zda se, že tableta i chutnala. Během následujících dní se nedostavily žádné problémy, ani stolice se nezměnila. Za nás spokojenost. Líbí se mi i tvar kostičky a to, že se dá kostička snadno rozpůlit. Mohla jsem ji dát pejskovi na dvakrát, aby pro něj nebyla moc velká.
příloha
klad Snadné podávání
klad Tvar kostičky
klad Bez nežádoucích účinků
klad Zatím se nic negativního neprojevilo
avatar
Petra
použití velmi snadné, jednoduché a srozumitelné, super, že jde snadno půlit pro nizší váhovou kategorii pejsků. Naší fenečce tabletka voněla a nebylo třeba ani kamuflovat např. do šunky. Nežádoucí účinky nebyly, rádi zase koupíme, je to prima mít při ruce kdykoliv je potřeba
příloha
klad tvar
klad vůně
klad nic
avatar
Petr
S produktem jsem byl velmi spokoje pejsek ho snášel velmi dobře.Mohu jen vřele doporučit.Pejsek se chová přirozeně produkt mu nějak podání proběhlo v pořádku . Rád se k němu opět vrátíme a doporučím ho známím.....Dekuji a přeji hezký den a zase nekdy naschledanou p.KlusáKlusáček
příloha příloha
klad Spokojenost
klad Kvalitní produkt
klad Mohu vřele doporučit
klad Produkt si opět pořídím
klad Kvalitní
klad Značku jsem si zamiloval
klad Doporučím známím
klad Rozumná cena
klad Za mě nebylo nic záporného
klad Za mě nebylo nic záporného
avatar
Ivana
Jelikož máme čivavu, použili jsme pouze polovinu tablety. Použití bylo jednoduché a pejsek na to reagoval výborně, nezaznamenali jsme u něj žádné změny v chování. Balení je hezké, praktické se srozumitelným návodem. Doporučuji vyzkoušet, my jsme byli spokojeni a zakoupíme i příště.
příloha příloha
klad snadnost použití
klad balení
klad nic
avatar
Markéta
Tableta Drontal Dog Flavour našemu Melvinovi moc chutnala. Ještě nikdy, jsem nezažila , že by ho něco, tak přitahovalo. Od doby co jsem tabletu, ve tvaru kosti vybalila, tak furt místo očichával. V balení, je krásně v návodu popsáno, kolik který pes má jakou dávku dostat. Náš pes má 6kg a tak dostal 1ks. Šikovné je i to, že kdyby člověk musel půlit, tak na tabletě je zářez a dá se krásně zlomit a zbytek vrátit do alobalové kapsle. Když jsem tabletu Melvinovi podala, tak jsem to nestačila ani vyfotit jaká to byla rychlost. Jiné tablety jsem musela vždy balit do šunky a i tak jsem neměla jistotu, že tabletu pozře.Chování našeho psa, se vůbec nezměnilo a kdyby mohl tak by si dal další. Neměl po ní ani průjem a ani nezvracel, vše proběhlo v klidu. Za měSUPER.Spoustu pejskařů má dost problémy s podáváním různých tablet a tak za mě mohu tuto tabletu vřele doporučit. Už jsem si našla i na netu kolik takové balení stojí a vůbec není drahé a hlavně nám odpadnou starosti s podáváním.Koupeno.
příloha příloha
klad snadné podávání
klad možno bez problému půlit
klad přehledný návod
klad nic
avatar
Eva
Snadné použití, pejsek ihned snědl :) obvykle tablety vyndá i z uzeniny, takže jsem byla překvapena, že snědl kostičku samotnou :) proběhlo bez vedlejší účinků.Návod srozumitelný, použití snadné, pejskovi chutnalo...určitě za 3měsíce koupíme znovu.Doporučila jsem kamarádce, která má také pejska.Děkujeme za možnost vyzkoušení.
příloha příloha
klad design
klad žádné vedlejší účinky
klad snadné použití
klad žádná negativa jsem nenašla :)
avatar
Jana
Tablety Drontal psům chutnaly. Díky příchutí byla aplikace velmi snadná a rychlá. Nebyly žádné negativní reakce po podání (bez zažívacích problémů nebo průjmu). Tablety se daji velmi snadno rozpůlil a nedrolí se, což je výhoda pokud pes nechce tabletu celou. My tento problem ale neměli.
příloha příloha
klad Tvar, velikost a příchuť tablet
klad Důvěryhodná značka s tradicí
klad Nálepka do ockovaciho průkazu
klad Bez záporů
avatar
Eva
Dobrý den,naše 8.měsíční fenka Pája slupla kostičku jako pamlsek. Ten den moc nežrala ale následující den už byla v pohodě.Jelikož už byla odčervena několikrát a její chování bylo stejné ,hodnotím tento produkt jako dobrý a účinný.Doporučuji vyzkoušet,návod je velice jednoduchý.
příloha
klad velmi chutné
klad jednoduchá manipulace
klad nic
avatar
Zuzana
Úplně super, náš pes si to vzal hned a rozkousal to, takže mi ubyli starosti, jak mu to dám. Návod byl jasný a srozumitelný. A hlavně určitě mu to koupím i do budoucna, bylo to vyřešeno prostě hned.Určitě to bude volba číslo jedna pro příště. a ostatní mohu jen doporučit.
příloha příloha
klad jednoduchost
klad neshledala jsem
avatar
Alena
Pejsek zbaštil tabletky sám dobrovolně a bez přemlouvání.Tabletky mají za ajimavy tvar.uz při rozbalování je cítit,že tabletka ma příjemnou vůni. nemusí se pes šidit balením do šunky nebo sýru.Návod srozumitelný, jasný.Doporucuji všem,my určitě budeme používat.
příloha
klad Tvar, vůně, snadné použití
klad Cena
klad Cena
klad Nic
avatar
Nikola
Tenhle produkt budu určitě nadále kupovat, za mě jednička. S obyčejnými odčervovacími tabletami jsem byla akorat ve stresu víc než psi, protože to byl vždycky boj než jsem ty prášky do nich narvala. Ale tyto prášky od Drontalu je jiná liga. Každé jsem dala půl prášku, moje holky si je vzaly a snědly jako nic, ještě škemraly, abych jim přidala. Tyto prášky ušetřily nervy jak mě, tak i mým čivavím holkám. Rozhodně doporučuji všem ?
příloha
klad Nejdůležitější pro mě je, že chutná našim čivavím holkám
klad Žádné
avatar
Jarmila
Užívaly jsme tablety od jiné firmy a po nich mi fenka zvracela , měla průjem , nežrala , byla apatická , spavá . Po užití této tablety jsem na ní nespozorovala žádné změny . Jsme obě moc spokojené a už u téhle značky už zůstaneme. Samotnou mě to moc příjemně překvapilo.
příloha
klad Zadna změna po užití.
klad Nic
avatar
Ivana
Náš 12cti letý Boloňáček Bandyta měl s odčervovacími tabletami vždy problém. Zkoušeli jsme různé přípravky, ale většinou je vyzvracel, dostal průjem nebo byl den po požití unavený a bylo jasné, že to zase není ono. Při rozbalení Drontal Dog Flavour mě nejdřív trošku vylekala velikost, ale tabletu jsme napůlili a "podstrčili" ji mlsounovi v kousku čerstvého masa. Pak už jsme jen čekali co se bude dít. No NIC! Paráda, žádné zvracení, ani druhý den průjem. Odčervovali jsme vždy jen jednou do roka před vakcinací. Díky tomu, že Bandyta tabletku tentokrát bez problémů pozřel a udržel v sobě, poslechneme doporučení a odčervovat budeme určitě každé tři měsíce. Přece jen jezdíme na chalupu na vesnici, kde chodí na návštěvu i čtyři "svobodné" kočky. Zvažuju, že nakoupím tabletky i pro naší rodinku "Čmoudů", jak kočičí family přezdíváme! Drontal Dog Flavour jsem doporučila i známým, kteří mají psi (většinou dva, tři...) a žijí na venkově. Za nás maximální spokojenost! Děkujeme! Ivana Zítová
příloha
klad Srozumitelný návod i snadné dávkování.
klad nemám nic co by se mi nelíbilo
avatar
Vera
Mám desetiletého pejska který odmítal jakýkoliv přípravky na odčervení. Po tom co jsem mu nabídla tabletku Drontal Dog Flavour sám si jí vzal a snědl. Tabletka chutnala, žádné vedlejší účinky nenastaly, za nás jasná volba i pro příště. Určitě doporučím.
příloha
klad Jednoduchý navod
klad Přijatelná cena
klad Lehce stravitelny
klad Hezky obal
klad Snadná dostupnost
klad Nenašla jsem nic co by se mi nelíbilo
avatar
Renata
Velikost velmi vhodná i pro malé psy, naprosto bezproblémové půlení, podání podobně jako podání pamlsku, fenky se rozhlížely po dalším kousku, ochotně si tabletu vzali z ruky, bez stresu a přemlouvání, to jsem za 30 let, co chovám psy, zažila poprvé - příjem tablety s takovou ochotou. Dávkování je přehledné, nálepky do pet pasu přiložené, což je super. Bohužel, fotografie spokojeného výrazu fenek (jezevčík trpasličí) při podávání jsem nedopatřením smazala z foťáku.
příloha
klad celkové provedení i aplikace
klad žádné nevím
avatar
Veronika
Velice snadné použití. Pes po podani tablety nijak nezměnil své chování. Psovi velmi chutnalo,snědl tabletku sám a s chutí. Oproti jiným tabletám úplně super. Srozumitelný návod. Určitě v budoucnu opět koupím už jen tyto tablety a doporučím je i známým.
příloha
klad Snadné použití
klad Psovi velmi chutná
klad Sní tabletu sám bez přemlouvání
klad Žádné negativum jsem nezaznamenala
avatar
Veronika
Balení je malé, každá kostička je zabalena zvlášť. Je na nich ryska na možné rozpůlení. Kostička hezky voní, ale náš pes je vybíravý a kostičku nesnědl, proto jsem mu ji rozpustila ve vodě a zamíchala do žrádla. Kostička je dobře rozpustitelná. Je to jednoduché podání, určitě koupím i do budoucna. Doporučuji i ostatním pejskařům.
příloha
klad Hezky voní
klad Rozpustitelná ve vodě
klad Pes to nesežral, ale je vybíravý
Zobrazit více recenzí