Testeři se už těší na adventní čas. Dělají radost i svému pejskovi s adventním kalendářem pro psy uloženém v plechové dóze z e-shopu Kerásek.cz

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
10
konec testování
25. 11. 2021

Kerásek adventní kalendář pro psy uložený v plechové dóze s potiskem psů

Plechová dóza stříbrné barvy s víčkem na pantíky a barevnými nebo černobílými potisky více jak 100 plemeny psů. Unikátní perokresby pro Keráska kreslí česká malířka. Plechovka je vhodná pro uložení potravin. Psi jsou natištěni na velmi kvalitní čiré samolepce s matnou laminací. Dóza má rozměry 102 x 102 x 146 mm, objemově cca na půl kg kávy, či sypaného čaje. Lze do ní uložit bonbóny, sušenky, oříšky, sušené ovoce či perníčky, ale také bižuterii, drobné hračky, šitíčko, karty nebo pamlsky pro pejsky. 

Adventní kalendář se skládá z několika druhů pamlsků uložených ve 24 mini sáčcích označených čísly 1-24. Speciálně pro toto testování bude polovina pamlsků průmyslově vyráběných a druhá polovina budou sušenky bez éček, soli, cukru z pekárny, kde se pamlsky pro pejsky vyrábí ručně s velkou pečlivostí a důrazem na kvalitu surovin.

Druhy adventních kalendářů:

E-shop Kerásek nabízí dva druhy adventních kalendářů, které se od sebe liší nejen váhou pamlsků, ale i jejich velikostí, typem či výrobou.

Pro menší až středně velká plemena (označená XS - L) jsou zvoleny pamlsky menší a snadněji rozžvýkatelné, než pro velká až obří plemena (označená L-XXL), pro která jsou zvoleny větší a tvrdší pamlsky, u kterých nebudou mít pocit, že jsme jim nabídli "malinu". U plemen, která jsou velikostně někde uprostřed, se  nabízí možnost vybrat si velikost adventního kalendáře dle vlastního uvážení.

Důležité:

Nikdy nepoužívat v mikrovlnné troubě.  Umývat ve vlažné vodě, nenechávat ve vodě dlouho. Myčka samolepce sice neuškodí, ale snižuje její životnost i barevnost. Plechovka v myčce nesnese delší působení detergentu, vody i páry a může rezivět.

Více informací o produktech najdete TADY.

Vybraní testeři

avatar
Petra F.
avatar
Markéta P.
avatar
Lucie G.
avatar
Michaela J.
avatar
petra v.
avatar
Zdeňka B.
avatar
Dagmar M.
avatar
Petr D.
avatar
Erika N.
avatar
Myška S.
zobrazit všechny přihlášené