Vybraní testeři se svými kočičími parťáky testují holistické krmivo thePet+ STERILISED s čerstvým drůbežím masem a rybou

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
100
konec testování
7. 6. 2020


thePet+ STERILISED

Holistické krmivo bez obilovin s čerstvým drůbežím a rybou pro kastrované kočky.
Produkty pod značkou thePet+ jsou vyráběny v České republice z nejlepších surovin a v superprémiové kvalitě.

Čerstvé maso - značka thePet+ respektuje přirozenou formu krmení zvířat, a proto čerstvé maso představuje jednu ze základních surovin, které byly pro výrobu produktů použity.

Grain free(bez obilovin) - receptury krmiv thePet+ díky svému grain free složení eliminují rizika potenciálních alergických reakcí. Dle statistik počet psů trpících alergií na určitou složku krmiva stále stoupá, právě obiloviny představují jeden z velmi častých zdrojů alergických reakcí.

Použití bylin - byliny, které představují účinnou složku produktů značky thePet+, napomáhají přirozeným způsobem podporovat zdraví a dobrou kondici domácích mazlíčků. Pro jednotlivé výrobky jsou pečlivě vybírány tak, aby odpovídaly potřebám konkrétních zvířat.

Smetánka lékařská - příznivě se projevuje při zánětech močových cest a ledvinových kamenech, působí na tvorbu žaludečních kyselin a pozitivně ovlivňuje činnost jater a ledvin.

Čerstvé drůběží maso - je lehké, chutné a velmi dobře stravitelné. Je bohaté na železo a zinek, které jsou velmi důležité pro okysličování krve, tkání a pro zdravou kůži zvířete. Vysoký obsah kyseliny linolové působí pozitivně na ochranu kůže, kvalitu srsti a na reprodukční systém.

Ostropestřec mariánský - se používá jako stimulant jaterních funkcí. Zlepšuje regeneraci jaterních buněk, ovlivňuje tvorbu žluči, podporuje látkovou výměnu a chrání před toxiny.


Více informací o produktu najdete TADY.


Vybraní testeři

avatar
Hana K.
avatar
Matilda L.
avatar
Jana Z.
avatar
Martina B.
avatar
Helena P.
avatar
Lucie V.
avatar
Marta B.
avatar
Nelly M.
avatar
marcela l.
avatar
Jaroslava Š.
zobrazit všechny přihlášené